hilook یکی از زیر شاخه ھای تولیدات کمپانی معتبر هایک ویژن ”Hikvision ”چینی است که به تازگی محصولات نظارت تصویری باکیفیت خود را با برند ”های لوک“ روانه بازارھای جھانی کرده است. لازم به ذکر اینکه، تجھیزات Hilook همانند برخی از برندھای دوربین مداربسته سطح بازار که به نوعی تنها به صورت OEM از محصولات دیگر HIKVISON تشکیل یافته اند، نبوده است و دارای استقلال و طراحی منحصر بفرد تحت نظر خود کمپانی هایکویژن می باشد. دوربینھای مداربسته hilook در کشورھای بزرگ جھان همانند امریکا، انگلیس، فرانسه و آفریقا دارای نمایندگی پخش می باشد و این مهم تنها بدلیل کیفیت بالای قطعات تولیدی در آن ها می باشد، کما اینکه اکثریت غریب به اتفاق همکاران، با محصولات قبلی این کمپانی یعنی ”هایک ویژن“ پروژه هایی را انجام و یا لااقل با آن ها آشنایی نسبی دارند. کیفیت محصولات این کمپانی به گونه ای است که هر ساله با بدست آوردن جایگاه های نخست در بین ۵٠ تولید کننده برتر دوربین ھای مداربسته در جهان، حتی در رقابت با شرکت های صاحب نام انگلیسی و امریکایی (که برخی از آن ها حتی OEM این شرکت می باشند)، نشان از کیفیت بالای محصولات این شرکت چینی را دارد. کیفیت دستگاه های ذخیره ساز و DVR های برند HILOOK از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری بسیار بالا و حرفه ای می باشد و برای استفاده در پروژه های سطح کوچک و متوسط و یا حتی نیمه بزرگ می تواند به خوبی انتظارات کارفرما و مجری را به خوبی برآورده سازد. همچنین دوربین ھای این برند صاحب نام نیز در دو بخش آنالوگ و تحت شبکه تولید شده اند که از برترین دوربین های تولیدی در صنعت مداربسته بشمار می روند.

بازار هدف

بازار هدف hilook کاربران خانگی، مراکز و شرکت های کوچک تا کسب وکارهای متوسط می باشد. شاخص ترین ویژگی در تجهیزات HiLook، برخورداری از پیشرفته ترین تکنولوژی های سیستم های نظارت تصویری با حداقل هزینه برای کاربران است.
بهره مندی از فناوری فشرده سازی تصویری H.265+ برای داشتن حداکثر میزان پهنای باند و ذخیره سازی کارآمد دیتا، تصویربرداری ۴ مگاپیکسلی با وضوح تصویر بسیار بالا، پشتیبانی از تکنولوژی EXIR 2.0 برای توسعه عملکرد مادون قرمز در محیط هایی با حداقل روشنایی و تکنولوژی WDR جهت ایجاد تعادل بین رنگ و روشنایی در محیط هایی با روشنایی شدید از امکانات این تجهیزات می باشند.

راهکار آنالوگ HiLook

تجهیزات نظارت تصویری HiLook بر بستر آنالوگ نیز بخشی از این سری محصولات هستند که درکنار برخورداری از قیمت بسیار رقابتی خود، امکانات بسیار ویژه همچون افزایش پهنای باند و کارآیی ذخیره سازی دیتا، کدک بسیار کارآمد H.264+، تصویربرداری ۳ مگاپیکسلی با کیفیت بسیار بالا و تکنولوژی EXIR 2.0 برای افزایش عملکرد سیستم مادون قرمز را برای کاربر فراهم می سازند.

نرم افزار iVMS 4200 برای HiLook

با استفاده از نرم افزار اختصاصی و جدید HiLook iVMS 4200 می توان دوربین های سری HiLook را به ساده ترین شکل ممکن مدیریت کرد. این نرم افزار همه کاره مدیریت تصاویر ویدئویی (VMS)، که بطور اختصاصی و سفارشی برای سازگاری با محصولات HiLook طراحی شده است، قابلیت های ویژه و قدرتمندی همچون پخش زنده و همزمان تصاویر، ضبط تصاویر ویدئویی، جستجو و بازپخش از راه دور، پشتیبان گیری از فایل ها، ذخیره سازی زمانبندی شده، مدیریت هشدار و … را در اختیار کاربران قرار می دهد. iVMS 4200 یک گزینه مناسب و کامل برای پروژه های کوچک و متوسط محسوب می شود.


آرشیو تصاویر دوربین های هایلوک-hilook

source