×

چرا امنیت۹۸؟

پلتفرم آموزش سیستم های امنیتی

از گذشته تاکنون امنیت مهم ترین رکن اساسی زندگی افراد بوده است چرا که بدون آن، داشتن آب ، غذا، خانه، شغل، همسر و… بی معناست. با ورود به عصر تکنولوژی و گسترش زندگی ماشینی همواره انسان ها به دنبال راه هایی برای رسیدن به عنصری به نام آرامش بوده اند.

آرامش در زندگی افراد به وجود نمی آید مگر با داشتن امنیت مالی ، روانی، شغلی، فکری، اجتماعی و امنیت ملی در واقع امنیت پایه و اساس یک زندگی مطمئن در جامعه محسوب می شود. همان عنصری که باعث ارتقاء و گسترش سیستم های نظارت تصویری شد.

آیا میدانید امروزه تجهیزات حفاظتی و امنیتی از ملزومات هر مجموعه ای محسوب می شوند؟

سال هاست که این تجهیزات به عنوان ابزار کلیدی در برقراری امنیت مورد استفاده قرار می گیرند و مدیران ارگانها ، کارخانه ها، شرکت ها ، فروشگاه ها ، ساختمان ها و بسیاری از کسب و کار های بزرگ و کوچک  امنیت را اولویت اول خود قرار داده اند. و شرکت های تولید کننده این سیستم ها با سرعت زیادی در حال به روزرسانی، طراحی و تولید محصولات متنوع و جدید هستند تا بتوانند از رقبای خود پیشی بگیرند.

از این رو به روزرسانی و مطلع شدن از اخبار، وقایع و تکنولوژی های این حوزه بسیار حائز اهمیت است.امنیت ۹۸ مرجع کامل اطلاعات تخصصی و به روز در زمینه سیستم های حفاظتی و امنیتی، فعالیت آموزشی خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده و جزء معتبر ترین شرکت ها در زمینه تولید محتوای تخصصی و آموزش حضوری و غیر حضوری می باشد. که با برگزاری بیش از ۴۰۰۰ هزار ساعت دوره آزاد و دوره های تخصصی ویژه ارگانها و مراکز دولتی و خصوصی در بالابردن سطح دانش و آموزش این مهارت های ضروری دنیای امروز تلاش فراوانی داشته است.

رضایت شما، افتخار ماست

نظر برخی از فن آموزان​