laptop98 - چرا امنیت98؟

از گذشته تاکنون امنیت مهم ترین رکن اساسی زندگی افراد بوده است چرا که بدون آن، داشتن آب ، غذا، خانه، شغل، همسر و… بی معناست. با ورود به عصر تکنولوژی و گسترش زندگی ماشینی همواره انسان ها به دنبال راه هایی برای رسیدن به عنصری به نام آرامش بوده اند.

آرامش در زندگی افراد به وجود نمی آید مگر با داشتن امنیت مالی ، روانی، شغلی، فکری، اجتماعی و امنیت ملی در واقع امنیت پایه و اساس یک زندگی مطمئن در جامعه محسوب می شود. همان عنصری که باعث ارتقاء و گسترش سیستم های نظارت تصویری شد.

آیا میدانید امروزه تجهیزات حفاظتی و امنیتی از ملزومات هر مجموعه ای محسوب می شوند؟

سال هاست که این تجهیزات به عنوان ابزار کلیدی در برقراری امنیت مورد استفاده قرار می گیرند و مدیران ارگانها ، کارخانه ها، شرکت ها ، فروشگاه ها ، ساختمان ها و بسیاری از کسب و کار های بزرگ و کوچک  امنیت را اولویت اول خود قرار داده اند. و شرکت های تولید کننده این سیستم ها با سرعت زیادی در حال به روزرسانی، طراحی و تولید محصولات متنوع و جدید هستند تا بتوانند از رقبای خود پیشی بگیرند.

از این رو به روزرسانی و مطلع شدن از اخبار، وقایع و تکنولوژی های این حوزه بسیار حائز اهمیت است.امنیت ۹۸ مرجع کامل اطلاعات تخصصی و به روز در زمینه سیستم های حفاظتی و امنیتی، فعالیت آموزشی خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده و جزء معتبر ترین شرکت ها در زمینه تولید محتوای تخصصی و آموزش حضوری و غیر حضوری می باشد. که با برگزاری بیش از ۴۰۰۰ هزار ساعت دوره آزاد و دوره های تخصصی ویژه ارگانها و مراکز دولتی و خصوصی در بالابردن سطح دانش و آموزش این مهارت های ضروری دنیای امروز تلاش فراوانی داشته است.

چرا امنیت ۹۸ را برای کسب مهارت انتخاب کنم؟

ما به تمام نیاز های شما فکر کرده ایم

امنیت ۹۸ (موسسه اوج ارتباط امن) فعالیت آموزشی خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده و جزء معتبر ترین شرکت ها در زمینه تولید محتوای تخصصی و آموزش حضوری و غیر حضوری می باشد. که با برگزاری بیش از ۴۰۰۰ هزار ساعت دوره آزاد و دوره های تخصصی ویژه ارگانها و مراکز دولتی و خصوصی در بالابردن سطح دانش و آموزش این مهارت های ضروری دنیای امروز تلاش فراوانی داشته است.

در این مسیر همراهتان هستیم

تیم امنیت ۹۸ با سابقه نزدیک به یک دهه در زمینه سیستم های حفاظتی و امنیتی و داشتن متخصصین مرتبط با این حرفه همواره شما را در زمینه طراحی و پیاده سازی یا رفع مشکلات احتمالی راهنمایی خواهند کرد.

دغدغه های شما دغدغه های ماست

ما در امنیت ۹۸ تمام سعی خود را می‌ کنیم تا بتوانیم دوره های به‌ روز و کاربردی را در اختیار شما قرار دهیم و شما را برای بازار کار آماده کنیم. این هدف میسر نیست مگر اینکه به‌ شکل ۲۴ ساعته تلاش کنیم تا بهترین محتوایی که درخور کاربران ایرانی باشد را در اختیار شما دوستان قرار گیرد .

گسترش دانش را سر لوحه خود قرار داده ایم

ما در امنیت ۹۸ تلاش می کنیم با بروزرسانی های متداوم، سطح دانش و اطلاعات فنی افراد علاقه مند را بهبود ببخشیم.

ما به جزء تجربه چیزی برای ارائه یا فروش نداریم

امنیت ۹۸ در تلاش است با حفظ استقلال در نگارش مقالات و تدوین ویدیو های تخصصی فعالیتی به دور از از وابستگی های تبلیغاتی شکل دهد و با هدف تحقیق، پژوهش و آموش سیسم های حفاظتی و امنیتی بستری مناسب برای کسب ومهارت و اطلاعات فنی کاربران ایجاد می نماید.

تولید محتوا، تخصص ماست

%۷۸ از مصرف‌کنندگان، خواندن یک محتوا برای شناسایی محصول را به دیدن تبلیغ همان محصول ترجیح می‌دهند.

%۶۰ از مشتریان علاقمند هستند مطالبی درباره برند شما بخوانند.

%۲۰ از زمانی که کاربران در اینترنت صرف می‌کنند، به خواندن محتوا اختصاص می‌یابد.

یک سایت هر چقدر که طراحی خوب و جذابی هم داشته باشد، تا زمانیکه از محتوای مناسب برخوردار نباشد مورد توجه موتورهای جستجو و کاربران قرار نخواهد گرفت. امنیت ۹۸ طی چند سال گذشته به طور گسترده در امور تحقیقاتی، پژوهشی و آزمایش تجهیزات این حوزه پرداخته است. بدین جهت بنا به تقاضا، تجهیزات مورد نظر را طی فرایندهای مختلف مورد آزمایش قرار داده و اقدام به تولید محتوای آموزشی اعم از مقالات و ویدیو های آموزشی می نماید.

آنچه شایسته شماست در اختیارتان می گذاریم

امنیت ۹۸ با دراختیار داشتن کارگاهی مجهز از برترین برند های دنیا و امکانات رفاهی ویژه تجربه ای خوش و به یاد ماندنی از آموزش را برای شما رقم خواهد زد.

درحال حاضر مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای به لحاظ برخورداری از امکانات وسیع و پیشرفته سخت افزاری، نرم افزاری، رفاهی از قبیل خوابگاه، رستوران، نمازخانه، سالن ورزشی، کتابخانه و منابع انسانی خبره بعنوان بزرگترین و مجهزترین مرکز آموزش های تخصصی و مهارتی پیشرفته در سطح کشور و منطقه مطرح می باشد.

section site min - چرا امنیت98؟

آموزش مجازی

در امنیت ۹۸ به آموزش های حرفه ای و باکیفیت فکر می کنیم

رضایت شما، افتخار ماست

نظر برخی از فن آموزان​

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید