معرفی اجمالی دوربینهای تحت شبکه هایک ویژن

در دنیای امروزی ، ابزار امنیتی بسیار متنوع هستند . به همین دلیل است که هایکویژن دوربینهای تحت شبکه را طراحی کرد تا پاسخگوی نیازهای متنوع مشتریان باشد . این دوربینها خدمات گوناگونی را ، از نظارت ویدیویی معمولی گرفته تا آنالیز محتوای ویدیو بر پایه الگوریتمهای Deep learning ، ارائه کرده و به شما کمک میکند تا تصمیمهای هوشمند بگیرید .

دوربینهای تحت شبکه در ۷ دسته قرار گرفته اند :

Pro Series

Ultra Series

Special Series

Panoramic Series

Anti-corrosion Series

Explosion-proof Series

Hikvision DeepinView Series

1 3 - معرفی مجموعه دوربین های شرکت هایک ویژن

Pro Series

در این سری از دوربینها ، یک تعادل مناسب بین هزینه و عملکرد برقرار میباشد . بدین معنا که  دوربینهای سری Pro هایکویژن ، دارای قابلیتهای هوشمندی میباشند که مقرون به صرفه بوده و به آسانی میتوان با آنها کار کرد . در برخی از این مدلها عبارت ” powered by DarkFighter ”  درج شده است که نشان دهنده این است که این مدلها دارای تکنولوژی DarkFighter میباشند .

 

ultra - معرفی مجموعه دوربین های شرکت هایک ویژن

Ultra Series

این سری از دوربینهای تحت شبکه ، محصولات قابل اطمینانی هستند که کاربری بسیار آسانی دارند . دوربینهای سری ultra هایکویژن ، به خوبی پاسخگوی نیازمندیهای امنیتی پروژه های بزرگ با کارایی بسیار غافلگیر کننده خواهند بود . این دوربینها سازگاری فوق العاده ای با شرایط نوری محیط داشته و دارای تکنولوژیهای DarkFighter و LightFighter میباشند .

special - معرفی مجموعه دوربین های شرکت هایک ویژن

 

Special Series

این دوربینها برای اهداف خاص و منحصر به فردی طراحی شده اند . دوربینهای سری special هایکویژن ، یک انتخاب کاملا مناسب برای راهکارهای ویدیویی تحت شبکه میباشند و توانایی های بسیار بیشتری نسبت به دوربینهای تحت شبکه استاندارد و معمولی دارند .

panoramic - معرفی مجموعه دوربین های شرکت هایک ویژن

 

Panoramic Series

دوربینهای سری panoramic هایکویژن ، تنها با استفاده از یک دوربین ، میتوانند یک دید بسیار وسیعی از محیط امنیتی را ، ارائه دهند . این دوربینها ، دارای قابلیتهای ویژه ای میباشند که باعث میشود هزینه نگهداری و نصب بسیار پایین دربیاید .

anti - معرفی مجموعه دوربین های شرکت هایک ویژن

 

Anti-corrosion Series

دوربینهای سری Anti-corrosion هایکویژن دارای یک پوشش ضد زنگ میباشند و تصاویر روشن و واضحی را در کاربردهای سطح کارخانه ای و دریانوردی ارائه میدهند . پوشش موجود بر روی دوربین باعث میشود تا دوربین در بدترین شرایط آب و هوایی دوام آورده و آسیب نبیند . این سری دوربینها از نوع بولت میباشند و برای استفاده در شرایطی که دارای رطوبت زیاد و یا عوامل آسیب زای دیگر مانند گرد و غبار میباشند ، به وجود آمده اند .

 

explo - معرفی مجموعه دوربین های شرکت هایک ویژن

Explosion-proof Series

دوربینهای سری Explosion-proof (ضد انفجار) به اندازه کافی برای عمل در شرایط بسیار خطیر و محیطهای دربردارنده گازهای قابل اشتعال و یا مواد اشتعال زا ، تنومند و قوی هستند . در برخی از محیطهای خاص مانند معادن ، انبارهای نگهداری مواد نفتی ، پالایشگاهها ، کارخانه های مواد شیمیایی و کارخانه های نساجی ، میتوان از این دوربینها با آسودگی خیال ، استفاده نمود . از آنجا که در این مکانها ، مواد شیمیایی و قابل اشتعال نگهداری میشوند و گرما و حرارت نیز وجود دارد ، هر لحظه احتمال انفجار وجود دارد .

 

deep - معرفی مجموعه دوربین های شرکت هایک ویژن

Hikvision DeepinView Series

این دوربینها برای مارکتهای سطح متوسط به بالا و حرفه ای به وجود آمده اند . از آنجا که شرکت هایکویژن در چند سال اخیر تمرکز خود را بر روی تکنولوژیهای جدید قرار داده است ، تصمیم به تولید این سری از محصولات گرفته است . دوربینهای سری DeepinView بر اساس الگوریتمهای Deep Learning کار میکنند که باعث شده قابلیتهای هوشمند آن بسیار مورد توجه قرار بگیرند .

از ویژگی های این سری از محصولات میتوان به قابلیتهای هوشمند آن مانند شمارش افراد و وسایل نقلیه ، آنالیز تصاویر ، شناسایی چهره و ….. اشاره کرد . این دوربینها میتوانند با هر شرایط محیطی و هر شرایط نوری که باشد ، تصاویر واضح و روشن و با کیفیتی را ارائه بدهند .