نحوه تهیه آموزش‌ها

در امنیت ۹۸ آموزش ‌های رایگان بسیاری ارائه شده اند. در مقابل نیز دسته ای از آموزش‌ها غیر رایگان می‌باشند. در این حالت مراحل ثبت سفارش و تهیه آموزش مورد نظر شما بسیار ساده است:

۱) اگر هنوز عضو امنیت ۹۸ نیستید، در سایت ثبت نام (+) می‌کنید.

۲) آموزش‌های مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه می‌کنید.

۳) در ادامه به صفحه پرداخت (+) رفته و با انتخاب روش دریافت آموزش، سفارش خود را ثبت می‌کنید.

۴) پس از پرداخت، لینک دانلود در بخش “سرفصل دوره” صفحه آموزش مورد نظرتان فعال خواهد شد. به همین سادگی 🙂

۵) در آینده با مراجعه به بخش تاریخچه سفارشات (+) از دوره های خریداری شده مطلع خواهید شد.

تضمین کیفیت آموزش

cash-back-amniat98

کیفیت، خط قرمز تهیه و نشر آموزش ها در امنیت ۹۸ می باشد. به گونه ای که نشر یک آموزش در امنیت ۹۸ از مراحل مختلف بررسی و بازبینی علمی و فنی عبور می کند. از این جهت آموزش های امنیت ۹۸ با «تضمین کیفیت» ارائه می شوند. شما می توانید با تکمیل فرمی که در ادامه آمده است، نظرات و انتقادات خود را ارسال نمایید.

مطابق این تضمین، در صورت عدم رضایت از آموزش، به انتخاب شما یکی از موارد زیر اعمال می گردد:

 • شارژ مبلغ پرداختی در حساب کاربری
 • و یا ۷۰% مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده می شود.

شرایط تضمین کیفیت آموزش

۱) استفاده از تضمین کیفیت آموزش ها، تا حداکثر ۷ روز پس از تهیه یک آموزش ممکن می‌باشد.

۲) شما با در نظر گرفتن هر یک از شرایط زیر می توانید درخواست استفاده از تضمین کیفیت دوره انتخابی را مطرح نمایید.

الف) عدم تطبیق سرفصل ها با محتوای آموزش

ب) اشکالات فنی (ویرایش، کیفیت صدا و …) به گونه ای که مانع از استفاده از محتوای آموزش بشود.

پ) وجود مشکل و ایراد علمی در آموزش؛ لطفا توجه نمایید موارد زیر، ایراد علمی به شمار نمی آید:

 • اشتباه تایپی و نگارشی در اسلاید یا دست نوشته
 • اشتباه محاسباتی
 • اشتباه لفظی در بیان کلمات
 • عدم تطابق سرفصل های مندرج در سایت با هدف مخاطب
  (مسئولیت امنیت ۹۸ در محدوده سرفصل های مندرج در سایت است و کاربر باید قبل از تهیه آموزش، تطبیق این سرفصل ها با هدف خود را بررسی نموده باشد.)

ت) عدم تسلط مدرس بر محتوا

ث)عدم تطابق عنوان با محتوای آموزش

ج) تکمیل نبودن فایل های جانبی همراه آموزش

چ) اشتباه ویرایشی و نگارشی

توجه: امنیت ۹۸ حدود ۱۰٪ از زمان کل یک آموزش را به صورت رایگان قرار می‌دهد. پیشنهاد می‌شود که پیش از تهیه آموزش،‌ نسبت به مشاهده پیش نمایش ها اقدام نمایید. مواردی همانند نحوه صدا و بیان مدرس،‌ لحن صحبت، سبک تدریس، سرعت تدریس و … همگی به سادگی در پیش نمایش‌ها قابل مشاهده هستند و نمی توانند به عنوان مصداق تضمین کیفیت استفاده شوند. تضمین کیفیت آموزش ها در یکی از ۳ حالت اشاره شده فوق (در مواردی که از روی پیش نمایش ها، سرفصل ها و توضیحات آموزش قابل مشاهده و تشخیص نیستند)، پیگیری می شود.

۳) لطفا توجه نمایید چنانچه چندین آموزش تهیه شود و صرفاً در یکی از آموزش های خریداری شده، شرط استفاده از تضمین کیفیت برقرار باشد، تضمین کیفیت فقط برای آن آموزش خاص اعمال می شود و شامل کل آموزش ها نمی شود.

برای استفاده از تضمین کیفیت آموزش ها چه باید کرد؟

برای استفاده از تضمین کیفیت آموزش، در صورتی که شرایط فوق برقرار می‌باشد، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید. همکاران ما فرم ارسالی شما را بررسی و با شما مکاتبه خواهند داشت.

 • اطلاعات فردی

 • اطلاعات سفارش

 • لطفا به صفحه دوره مراجعه کرده عنوان یا لینک آن را کپی و در این فیلد وارد کنید.
 • دلیل عدم رضایت

شرایط استفاده از خدمات

استفاده از آموزش‌های «امنیت ۹۸» به منزله قبول شرایط زیر است:

۱) هر آموزش سفارش داده شده، صرفا مختص استفاده دریافت کننده اصلی آن محصول است و فرد دریافت کننده، نباید آن را به هر نحوی منتشر نماید و یا در اختیار دیگران قرار دهد.

۲) کلیه مسئولیت های مرتبط با صحت علمی محتوای آموزشی ارائه شده، مربوط به مدرس مجموعه آموزشی است و «امنیت ۹۸» مسئولیتی در این خصوص ندارد.

۳) آموزش های «امنیت ۹۸» به عنوان منبع مطالعه و یادگیری فردی می باشند. امنیت ۹۸ و مدرسین مجموعه های آموزشی، مسئولیتی در قبال پاسخگویی به پرسش های علمی و موردی استفاده کنندگان از آموزش ها ندارند. مگر در مواردی که مدرس به صلاح خود تصمیم به پشتیبانی از خریدار بگیرد که در صفحه آموزش ذکر شده است.

۴) آموزش های «امنیت ۹۸»، صرفا برای اهداف آموزشی طراحی شده اند و امنیت ۹۸ مسئولیتی در قبال استفاده از این محتوا با اهداف اجرایی در سطح آزمایشگاهی و صنعتی ندارد از این رو توجه نمایید بکارگیری آموزش‌های امنیت ۹۸ در پروژه‌های عملی، نیازمند مشورت با مشاور مربوطه است.

۵) امنیت ۹۸ هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانکی، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.
۶) ارتباط وب سایت امنیت ۹۸ باکاربران ازطریق amniat98.com و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) برقرار می گردد.
۷) امنیت ۹۸ به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.