Panoramic Series

دوربینهای سری پانورامیک داهوا در دو دسته Multi-Sensor و Fisheye قرار میگیرند . همانطور که میدانید دوربینهای پانورامیک دارای قابلیت ویژه ای میباشند که میتوانند با استفاده از آن ، تصاویر ۱۸۰ درجه یا ۳۶۰ درجه از محیط مورد نظر را تهیه نمایند . این دوربینها باعث میشوند که ما دیگر نیازی به استفاده از چند دوربین متفاوت با زاویه دید محدود نداشته باشیم . بلکه تنها با استفاده از یک دوربین ، به خوبی بر روی کل سیستم خود نظارت خواهیم داشت . این دوربینها میتوانند که یک سنسوره یا چند سنسوره باشند . دوربینهای چند سنسوره ، کیفیت تصویر بالاتری را ارائه میدهند و میتوانند محدوده گسترده تری را تحت پوشش قرار دهند . این سری از دوربینهای پانورامیک داهوا دارای قابلیتهای منحصر به فردی بوده که هر کدام به صورت جداگانه طرفداران خود را دارند . از جمله این دوربینها میتوان به دوربین PSD81602-A360 اشاره کرد . این دوربین در نوع خود بسیار منحصر به فرد میباشد که دارای قابلیتهای ویژه ای میباشد .

این دوربین ترکیبی از ۸ دوربین ۲ مگاپیکسل میباشد که در اطراف ان قرار دارند و دارای یک دوربین PTZ نیز میباشد که این امکان را برای ما فراهم میکند تا بتوانیم به یک تصویر ۳۶۰ درجه از محیط دسترسی پیدا کنیم . یعنی در حقیقت این دوربین میتواند کار ۸ دوربین را به طور همزمان انجام داده و تصاویر دریافتی از این هشت سنسور را یکی کرده و یک تصویر بینظیر را ارائه مینماید . از طرف دیگر دوربین متحرک نیز کار تصویربرداری  را با توجه به تنظیمات شما انجام میدهد .

Ultra-Smart Series

سری Ultra-Smart داهوا یکی از برترین و با کیفیت ترین محصولات داهوا و مخصوصا محصولات تحت شبکه این برند میباشد . این سری دارای قابلیتهای بسیار ویژه ای میباشد که آنها را از سایر محصولات داهوا کاملا متمایز میسازد . این دوربینها در سه دسته بندی ۲MP و ۳MP و ۶MP و ۸MP و ۱۲MP قرار دارند . این دوربینها دارای قابلیتهای ویژه ای میباشد که آن را برای استفاده در مکانهای پر تردد و شلوغ که تامین ایمنی آنها بسیار مشکل میباشد ، استفاده مینمایند . قابلیتهای ویژه ای مانند : motion detection و face detection و people counting و defog که تمام این قابلیتها دست به دست هم داده تا این دوربینها را به یکی از بهترین و با کیفیت ترین دوربینها تبدیل نمایند .

Pinhole Series

داهوا در این سری از دوربینها ، از طراحی ماژولار استفاده کرده است . دوربینهای این سری ، هر کدام دارای یک واحد سنسور مینیاتوری مستقل میباشند . این دوربینها به راحتی در محیطهای سرپوشیده و داخلی قابل نصب میباشند و این دوربین برای ATM ها و بانکها و فروشگاهها و هتلها و دفاتر کاری ، به یک انتخاب ایده آل تبدیل شده است . این سری دوربینها دارای قابلیتهای ویژه ای از جمله Intelligent Video System(IVS) و HEVC(H.265) و Smart(H.265+) و WDR میباشند .

Eco-Savvy 3.0 series

محصولات Eco-Savvy با ارتقا تکنولوژی فشرده سازی H.265 ، باعث ایجاد تصاویر با کیفیت بالا میگردد . این کار باعث صرفه جویی در مصرف پهنای باند و حافظه شده و طراحی energy saving نیز باعث ارتقا سیستم مانیتورینگ می گردد . در عین حال این سری ها دارای قابلیتهایی مانند starlight   و تکنولوژی Smart IR و تکنیکهای آنالیز تصویر میباشد . این دوربینها هم چنین دارای استاندارد IP67 بوده که در مقابل گرد و غبار و آب ، آسیب نمیبینند . در ضمن ، در هر شرایط دمایی میتوان از امکانات این دوربینها بهره برد . این سری  از دوربینها دارای قابلیتهای ویژه ای از جمله تکنولوژی ۴k و Intelligent Video System (IVS) و smart H.265+ و HEVC(H.265) بوده و با مقاومتی که در مقابل دما دارد ، میتوان در هر شرایط دمایی از آنها استفاده نمود .

(Eco-Savvy 3.0 ePoE Series(Pro Series

با بهره گیری از تکنولوژی فشرده سازی H.265 ارتقا یافته ، سری Eco-Savy ، قابلیت فشرده سازی تصاویر با قابلیت بالا را برای شما به ارمغان می آورد . این کار باعث شده تا بتوان هم در مصرف پهنای باند و هم در مصرف حافظه صرفه جویی گردد . این سری هم چنین دارای قابلیتهای starlight و تکنولوژی Smart IR و تکنیکهای آنالیز تصویر هوشمند میباشد . داهوا همچنین در طراحی این سری از دوربینها ، از طراحی energy saving استفاده نموده که باعث ارتقای سیستم مانیتورینگ میگردد . این دوربینها هم چنینی دارای استاندارد IP67 بوده که در مقابل گرد و غبار و آب ، آسیب نمیبینند . در ضمن ، در هر شرایط دمایی میتوان از امکانات این دوربینها بهره برد . اما تفاوت آنها با سری قبلی در این است که این دوربینها از تکنولوژی ePoE بهره میبرند که در نوع خود ، بینظیر است . این سری از دوربینها در چهار دسته ۲MP و ۴MP و ۶MP و ۸MP قرار دارند .

Lite Series

این سری از دوربینها همانطور که مطرح شد ، در حقیقت مناسب کار کسانی میباشد که کیفیت خوب میخواهند اما نیازی به امکانات پیشرفته نداشته و در عین حال بودجه محدودی نیز دارند . حتما باید به این نکته اشاره کرد که اصلا نباید انتظاری را که از سری Ultra دارید ، از این سری Lite نیز داشته باشید . این دوربینها دارای قابلیتهای فراوانی از جمله wide dynamic range و Smart IR و H.264+ و Image Flip میباشد و به خوبی میتواند پاسخگوی نیاز مشتریان در محدوده کسب و کارهای کوچک باشد .

Lite H.265 Series

این سری از دوربینها ، دقیقا تمام امکانات سری قبل یعنی Lite را دارا میباشند اما چند تکنولوژی جدید از جمله قابلیت فشرده سازی H.265 نیز ، به آن افزودهشده است که آنها را از سری قبل متمایز ساخته است .

Consumer Series

 

این سری از محصولات شامل دوربینهای ثابتی میباشند که کیفیت مناسبی را به شما ارائه میدهند . آنها میتوانند که به اپلیکیشن Lechange متصل شده و امکان کار نظارت و کنترل از راه دور را برای کاربران به ارمغان آورند . سری consumer برای کاربرد خانگی و یا صاحبان مشاغلی مناسب است که میخواهند هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز ، حواسشان به دارایی ها و اموالشان باشد .