شرکت داهوا تکنولوژی یک شرکت پیشرو در زمینه ارائه محصولات نظارتی میباشد . بر اساس تکنولوژیهای امروزی ، شرکت داهوا راه حل های امنیتی ، سیستمها و سرویسهایی را برای کاربردهای شهری و مدیریتی و …. ارائه مینماید که بسیار متنوع بوده و دست مشتریان را برای انتخاب ، باز میگذارد .

این شرکت از سال ۲۰۰۱ در کشور چین شروع به فعالیت نمود و هم اکنون دارای بیش از ۱۶۰۰۰ کارمند میباشد که بیش از پنجاه درصد آنها در زمینه R&D مشغول به فعالیت میباشند . در حال حاضر، راه حلها و محصولات و سرویسهای داهوا در بیش از ۱۸۰ کشور و منطقه به کار برده میشوند . از زمان تولید اولین DVR 8 کاناله در سال ۲۰۰۲ به عنوان اولین کارخانه در چین ، داهوا خودش را متمرکز بر نوآوریها و تکنولوژیهای روز کرده و از سال ۲۰۱۴ با اختصاص حدود ۱۰ درصد از فروش سالانه خود به تحقیقات در زمینه R&D ، مدام در حال توسعه سرمایه گذاری در این زمینه میباشد . در این راستا این شرکت ۴ موسسه تحقیق و پژوهش را راه اندازی نموده است که این ۴ موسسه عبارتند از : Advance Technology ، Big Data   ،chip  و video cloud . این کمپانی مدام در حال ایجاد فرصتهای  جدید بر اساس تکنولوژی های روز میباشد و اخیرا کار تجاری خود را در زمینه های به روزی چون سیستمهای ویدئو کنفرانس ،RFID و رباتیکز گسترش داده است .

 

شرکت داهوا دارای بیش از ۲۰۰ دفتر در چین و ۵۴ شعبه در سراسر دنیا از جمله آسیا ، آمریکای شمالی و اروپا و آفریقا و دیگر نواحی دنیا میباشد تا بتواند سرویسهای با کیفیت بالا و سریع را برای مشتریان فراهم کند .

محصولات داهوا به صورت وسیع در زمینه هایی مانند امنیت عمومی و ترافیک و بانکداری و بیمه و مارکتهای کوچک و انرژی ، به کار برده میشوند . تعداد بیشماری از پروژه های بزرگ به وسیله راهکارها و محصولات داهوا انجام شده اند مانند المپیک ریو .

شرکت داهوا تکنولوژی از سال ۲۰۱۴ به عنوان دوم در مارکت ابزار نظارت تصویری و CCTV بر اساس یک گزارش IHS ، قرار گرفته است . همچنین این شرکت در ۲۰۱۸ a&s Security 50 در رتبه دوم قرار گرفته است .

 

 

داهوا تکنولوژی با هدف اصلی “ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی هوشمندتر” همواره رو به جلو رفته اما در عین حال ، به این عقیده اولیه خود یعنی مشتری مداری پایبند بوده است . همین مسئله باعث شده تا بتواند یک مارکتی را با کیفیت عالی فراهم نموده و همواره در تلاش بوده تا بتواند امکانات عالی را به مشتریان ارائه کند و یک تلاش خستگی ناپذیری را در جهت ساختن یک جامعه امن ، هوشمند ، مطمئن و کارا را در دستور کار خود قرار میدهد .